Важливо на даний час залишатися кожному на своєму місці! Безумовно кожен вніс великий вклад у історію яку ми з вами пишемо. ЗСУ у гарячих точках захищають наш спокійний сон, ми в свою чергу робимо усе, щоб допомогти нашим воїнам. Тільки єдність у діях допоможе перемогти агресора. Кожен студент Івано-Франківського фахового коледжу залишаючись у своєму місті чи селі допомагає армії: хтось плете сітки, хтось готує їжу, хтось виконує інформаційні атаки на країну – агресора. Разом ми сила! Слава Україні!
У єдності сила!
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2022/03/photo5285409440931100712-1024x710.jpg)