Війна – фронт та тил. Без тилу – фронту не буває. Спільними зусиллями педагогічного колективу коледжу було обладнано кімнати у гуртожитку №4 для вимушено переселених людей із зон бойових дій. З допомогою німецьких друзів було придбано 91 комплект постільної білизни для біженців, які будуть проживати у наших студентських гуртожитках. 6 спальних мішків передали територіальній обороні Івано-Франківська. Крім того, були закуплені продукти для людей, які залишились у своїх домівках у Херсоні. Важливо завдячити студентам, які своє майно віддали у користування біженцям. Війна – це колективний феномен!
Допомога фронту – це буденно!
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2022/03/photo5280530452572126259-1024x768.jpg)