Правовий квест «Знайди відповідь у книгах»: коли знання стають пригодою!

Нещодавно читальний зал юридичної літератури та фонд бібліотеки перетворився на справжній юридичний полігон, де студенти 2 курсу спеціальності «Прав» занурилися у світ правничих викликів під час квесту «Знайди відповідь у книгах». Під керівництвом викладачки Малиновської Ірини та за творчої підтримки бібліотекарки Людмили Кузюк учасники долали етап за етапом, розгадуючи правові головоломки та орієнтуючись у лабіринтах законів.

Людмила Кузюк підготувала цікаві й непрості завдання, які випробовували знання, логіку та здатність працювати з юридичними джерелами. Кожне завдання квесту вимагало від студентів знаходити потрібну інформацію в книгах і правових збірниках, що стало не лише перевіркою знань, але й практикою дослідницьких навичок.

Цей квест став справжньою пригодою, де кожен учасник міг відчути себе правником-детективом, розшукуючи «докази» серед сторінок Конституції та законодавчих актів. Інтерактивний формат надихав, а дух змагання додавав азарту – хто першим віднайде потрібний закон, розгадає правову таємницю або знайде судове рішення?

Кульмінацією заходу стало нагородження учасників, які продемонстрували блискучі навички пошуку інформації та юридичної аргументації,  книгами на правову тематику.

Також присутні мали змогу ознайомитися з іменним фондом (стародруки 1809-1911 рр.) Олександра Коссака, подарованим його внуком Богданом Волошинським Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника.