Чарівними місцями Болехівщини

З нагоди 140-річчя започаткування українського жіночого руху, а також Всесвітнього дня туризму, Всеукраїнських днів дошкілля, працівників освіти та юриста працівники Івано-Франківського фахового коледжу здійснили культурологічну, пізнавально-оздоровчу поїздку на Болехівщину. В її ході вони змогли ближче ознайомитись з унікальними пам’ятками історії та природи рідного краю. Так, в м. Болехів Івано-Франківської області учасники заходу відвідали музей письменниці Наталії Кобринської (1855–1920), засновниці організованого фемінізму в Україні. У с. Бубнище Болехівської міської ради вдалося побувати на скельно-печерному комплексі «Скелі Довбуша» та водоспаді «Під скелями», де була проведена захоплююча екскурсія. Учасники мандрівки висловлюють щиру подяку профкомові первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за надану можливість реалізувати поїздку.

Підготував голова профбюро працівників коледжу Богдан Максимець

Фото Романа Пятківського