«Асертивна комунікація: нові горизонти через гру та інновації»

Заняття з ораторської майстерності під назвою «Асертивна комунікація: гра в асоціації» стало захоплюючою подорожжю у світ ефективного спілкування та інноваційних технологій. Його традиційно проводить зі студентами другого курсу спеціальності “Право” Ірина Малиновська.

Асертивна комунікація є важливим інструментом для покращення взаєморозуміння, зменшення конфліктів та розвитку здорових стосунків у різних соціальних та професійних середовищах. У рамках цього заняття студенти ознайомилися з основними принципами асертивної комунікації та її значенням у сучасному світі. Використання інноваційних технологій під час заняття дозволило студентам впроваджувати ці принципи в реальному часі, додаючи процесу навчання новітності й динаміки.

«Гра в асоціації» виявилася потужним засобом для розвитку креативного мислення, вміння швидко реагувати на різноманітні ситуації та поглиблювати емоційний зв’язок між учасниками. Такий формат практичного навчання дозволяє студентам не лише засвоювати нові комунікаційні техніки та навички, а й застосовувати їх у майбутній професійній діяльності. Це заняття не тільки покращило комунікативні здібності майбутніх юристів, але й мотивувало їх до вивчення нових інноваційних підходів для підвищення ефективності спілкування.