21 вересня – Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, право жити у власній державі триває боротьба на теренах нашої країни.  Болючі людські втрати та економічні збитки демонструють надзвичайну актуальність Дня миру.

Міжнародний день миру — це символ української надії на перемогу добра, й тисячі людей докладають надлюдських зусиль, аби нарешті запанував мир в Україні! Завдяки нашим мужнім захисникам і захисницям наполегливо таруємо стежку до волі, миру та свободи!

До дня миру наші практикантки на базах закладів дошкільної освіти міста влаштували різні форми роботи для дітей дошкільного віку. Цей день об’єднав студенток спеціальності «Дошкільна освіта», педагогів ЗДО та їх вихованців у спільному прагненні до миру,  у спільному флешмобі «Голуб миру».