День фізичної культури і спорту

10 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спільно зі спортивним клубом «Наука» та міським центром «Спорт для всіх» організував спортивно-масовий захід. Учасниками свята стали викладачі й студенти коледжу та факультету фізичного виховання і спорту.

Привітати студентів завітали директор Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Юрій Москаленко, декан факультету фізичного виховання і спорту ПНУ Ярослав Яців, заступник директора Івано-Франківського міського центру «Спорт для всіх» Назарій Павлів, заступник спортивного клубу «Наука» Вікторія Остапчук та керівник фізичного виховання, модератор події – Олена Мельник.

Програма розпочалась зі спільної пробіжки, під час якої студенти разом зі своїми викладачами подолали маршрут парковими алеями міста. Після цього всі охочі долучились до енергійної руханки. Далі учасники змагалися в штовхані гирі, у стрибках через скакалку та перетягуванні линви.

Пам’ятні призи, медалі та грамоти переможцям вручив заступник директора Івано-Франківського міського центру «Спорт для всіх», відомий богатир Прикарпаття та головний суддя заходу – Назарій Павлів.