Випуск 2024! Сьогодні – це вже спогад…

5 липня 2024 року відбулась урочиста подія з нагоди вручення дипломів випускникам Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Незважаючи на усі перешкоди, випускники продемонстрували, що є справжніми українцями, незламними і сильними, адже випробування, які вони пройшли: COVID, дистанційне навчання та найстрашніше – війна не стали їм на заваді.

Вони – приклад нашої молоді, що може досягти успіху навіть у найскладніші часи. Вони – надія на майбутнє, адже продемонстрували свою здатність до досягнення цілей, незважаючи на перешкоди.

Щиро вітаємо випускників зі святом! Нехай час, який був проведений разом із нами, назавжди залишиться у ваших серцях, а знання, що ви здобули, сприятимуть у виборі життєвого та професійного шляху і допоможуть у досягненні задуманих цілей.

Упевнені, що ваші дипломи стануть надійним стартом для успішної кар’єри, а усі мрії здійсняться під мирним небом України!