Державна атестація здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 081 Право

Відбулася державна атестація здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 081 Право. Упродовж 25-26 травня студенти 4-го курсу складали комплексний кваліфікаційний іспит з кількох професійних дисциплін: “Теорія держави і права”, “Цивільне право” та “Кримінальне право”.

Екзаменаційна комісія працювала в такому склад: Володимир Ковальчук – голова комісії, заслужений юрист України, Ірина Петровська – член комісії, доцент кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту, Іванна Наконечна – член комісії, завідуваю Юридичного відділення Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ та Ольга Дем′янчук – секретар комісії, методист.

З вітальним словом до випускників звернувся директор Івано-Франківського коледжу ПНУ Юрій Москаленко, бажаючи їм успішко скласти іспит та продовжувати навчання, здобуваючи вищий освітній рівень.

Члени Екзаменаційної комісії відзначили належний рівень підготовки здобувачів освіти, що було відображено в позитивних оцінках.

Бажаємо нашим випускникам успіхів на життєвій дорозі та дякуємо за спільно проведений час у нашому коледжі!