Захист матеріалів навчальної практики на 2-му курсі спеціальності “Право”

24 червня відбувся захист матеріалів навчальної практики студентами 2-го курсу спеціальності 081 «Право», яка проходила у різних відділах Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Метою проведення навчальної практики є ознайомлення студентів з діяльністю органів юстиції та набуття практичних навичок, необхідних для майбутньої професії юриста. Протягом двох тижнів студенти мали можливість ознайомитися із структурою та функціонально-організаційними особливостями діяльності відділів державної реєстрації актів цивільного стану, центрального відділу з питань нотаріату Управління нотаріату та виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Це дозволяє не лише застосувати теоретичні знання на практиці, але й отримати безцінний досвід у спілкуванні з професіоналами, знайомитися з внутрішніми процесами та специфікою діяльності відділів РАЦСу, ДРАЦСу та виконавчої служби. Практика допомагає студентам краще усвідомити свої професійні цілі, розвиває навички критичного мислення та прийняття рішень, а також сприяє формуванню професійних компетенцій, що є важливим кроком на шляху до успішної кар’єри юриста.

На захисті практики проводився інструктаж з техніки безпеки під час літніх канікул академнаставником Лілією Калиною.

Захист практики приймала керівник-методист Ірина Малиновська.