Державна атестація здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта

Вже зовсім скоро цікаве життя закладів дошкільної освіти доповнять цьогорічні випускники, здобувачі фахової передвищої освіти Івано-Франківського фахового коледжу!

Упродовж 10-18 червня 2024 року тривала атестація здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта. Майбутні вихователі ЗДО успішно склали кваліфікаційний іспит, продемонстрували знання з педагогіки, психології, фахових методик та підтвердили готовність застосовувати їх у професійній діяльності.

Робота екзаменаційної комісії завершена. Члени комісії прослухали відповіді 85-тьох студентів та констатують, що всі вони добре орієнтуються в основних поняттях дошкільної педагогіки та дитячої психології, категоріях окремих методик, вміють ними оперувати і моделювати на практиці.

До омріяного диплома залишаються лічені дні! Позаду чотири роки навчання, а  попереду щось незвідане, бажане… Нехай все задумане здійсниться!!!

Зичимо вам усім міцного здоров’я, щастя, миру й, звичайно ж, успішного, перспективного майбутнього в рідній країні! Ми впевнені, ви станете справжніми професіоналами своєї справи!