Похід на схили Карпатських гір

Студенти Готельно-ресторанної справи вивчають важливу дисципліну – Захист України. Відповідно курс передбачає на завершення вивчення польові збори. З цією метою викладач дисципліни Василь Іванович Глушко разом зі студентами здійснили дводенний похід в гори. Відправною точкою маршруту було с. Ходак, прис. Глобус Верховинського району Івано-Франківської обл., далі крок за кроком студенти піднялися до полонини Болота, де розмістилися на ночівлю. Кожен крок відкривав перед студентами нові краєвиди, а свіже гірське повітря надихало на нові звершення. Завершили день вечерею приготовленою власноруч, на вогні, милуючись вечірніми Карпатами. На другий день група спустилися на село Красник, де і завершився захоплюючий похід.

Цей похід назавжди залишиться в наших серцях як приклад командної роботи, підтримки та дружби. Цей похід назавжди залишиться в наших серцях як приклад командної роботи, підтримки та дружби. Ці враження неможливо передати словами. Дякуємо батькам студентів за довіру і розуміння.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та підкорювати нові вершини!