Державна підсумкова атестація випускників на Відділенні дошкільної освіти

Сьогодні на Відділенні дошкільної освіти особливий день: розпочалася державна атестація  здобувачів освіти на спеціальності 012 Дошкільна освіта та 113 Прикладна математика освітньо-професійного ступеня – фаховий молодший бакалавр.

Відкрила атестаційну кампанію екзаменаційна комісія № 2 (спеціальність 012 Дошкільна освіта) у складі: Кучеренко Наталії Богданівни – директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №35 «Вишиванка» (голова комісії); Недільського Степана Андрійовича – доцента кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти ПНУ, кандидата педагогічних наук (член ЕК); Селепій Оксани Дмитрівни – викладача вищої категорії, голови циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Дошкільна освіта») (член ЕК); обов`язки секретаря ЕК виконує Хомин Тетяна Володимирівна – диспетчер коледжу.

Екзаменаційну комісію №3 (спеціальність 113 Прикладна математика) очолює кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики ПНУ – Гой Тарас Петрович. Членами ЕК є Солонець Дмитро Михайлович – викладач вищої категорії, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Прикладна математика») та Лабачук Оксана Василівна – викладач коледжу, спеціаліст ІІ категорії; секретарем ЕК є викладач коледжу, спеціаліст вищої категорії – Ковбас Людмила Петрівна.

До державної атестації було допущено 85 випускників спеціальності «ДО» та 36 – «ПМ», які повністю виконали завдання індивідуального навчального плану.

З вітальним словом до здобувачів освіти та членів комісії звернулися директор коледжу, кандидат філософських наук, професор – Москаленко Юрій Михайлович та завідувач Відділення дошкільної освіти – Сидорук Оксана Миколаївна.

Успіху й удачі на іспиті вам, дорогі випускники!