Захист матеріалів навчальної практики на спеціальності “Право”

7 червня відбувся захист матеріалів навчальної практики студентами третього курсу спеціальності «Право».

Мета проведення навчальної практики на третьому курсі – це ознайомлення студентів з майбутньою спеціальністю. Практика покликана залучати студентів до відповідних видів діяльності на підприємствах, в установах та організаціях.

Протягом двох тижнів студенти мали можливість ознайомитися із структурою та функціонально-організаційними особливостями діяльності органів місцевого самоврядування, місцевої державної адміністрації, судових та правоохоронних органів, юридичних служб підприємств, установ та організацій.

Зібрані під час проходження практики матеріали свідчать про зацікавленість обраною професією та успішним проходженням практики.