До дня захисту дітей!

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та одвічної надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Сьогодні це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими громадянами своєї мирної процвітаючої країни.
З нагоди цього свята студенти Юридичного відділення нашого коледжу разом зі студентами Навчально-наукового юридичного інституту під керівництвом  бібліотекаря Людмили Кузюк завітали до учнів 6-Г класу ліцею № 23 імені Романа Гурика  з метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей та організації змістовного дозвілля дітей.
Студенти ініційовано провели квест “Права людей починаються з прав дитини”. Радісні діти були переповнені позитивними враженнями та емоціями, а це означає що свято дитинства вдалося на славу!