Захист курсових проєктів на 4 курсі спеціальності «Початкова освіта» з додаткової кваліфікації «Англійська мова».

30 травня відбувся онлайн захист курсових проєктів з додаткової кваліфікації «Англійська мова» 4 курс. Керівники проєктів –   Кравченко Ірина Михайлівна та Глушко Марія Василівна.

Захист розпочався з привітального слова  завідувачки відділення, доктора філософії Ликтей Людмили Миколаївни.

Курсовий проєкт —  це вид самостійної навчально-наукової роботи з елементами дослідження, що виконується студентами закладів вищої або спеціальних закладів середньої освіти протягом семестру з метою закріплення, поглиблення й узагальнення знань, здобутих за час навчання, та їхнього застосування до комплексного вирішення конкретного фахового завдання.

Студенти розкрили актуальні теми, які відповідають сучасним тенденціям викладання іноземної мови в початкових класах. Підготували продукти, які змогли використати на практиці, цим самим продемонстрували високий рівень теоретичних та практичних навичок дослідницької роботи.

Студенти підійшли до завдання відповідально. Їх доповіді супроводжувалися якісними та наочними презентаціями.