Виїзний навчально-методичний семінар у коледжі

24 травня 2024 р. працівники Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за сприяння профкому первинної профспілкової організації працівників університету провели виїзний навчально-методичний семінар у селищі Верховина Івано-Франківської області. Саме тут у профорієнтаційних цілях на базі коледжу відбулися заходи, присвячені 20-річчю з часу заснування Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. У відповідності до наказу ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Євгеновича Цепенди його було включено з 12 червня 2014 р. до складу новоствореного відокремленого структурного підрозділу університету – Івано-Франківський коледж Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

В урочистостях взяли участь директор коледжу Юрій Михайлович Москаленко, голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Петрович Бровчук, голова Верховинської районної ради Юрій Юрійович Філіпчук, заступник Верховинського селищного голови Ярослав Миколайович Кікінчук, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради Іра Петрівна Сумарчук, директор Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитро Петрович Стефлюк, доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму університету Олександр Васильович Новосьолов, завідувач навчально-методичного кабінету коледжу Василь Іванович Глушко.

Щоби відчути неповторний колорит Галицької Гуцульщини, працівники коледжу відвідали у Верховині музей гуцульського побуту та мистецтва «У трембітаря», власником якого є музикант, керівник ансамблю «Гуцули» Микола Ілюк. Також оглянули експозицію приватного етнографічного музею старожитностей Гуцульщини Ярослава Зеленчука в с. Криворівня Верховинської селищної територіальної громади.

Учасники семінару висловлюють щиру подяку профкомові первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та його голові Василю Йосиповичу Климончуку за надану можливість реалізувати поїздку.

Підготував голова профбюро працівників коледжу Богдан Максимець