Виробнича практика на спеціальності “Туризм і рекреація”

Здобувачі освіти  третього курсу спеціальності «Туризм і рекреація» проходять виробничу практику. Початок був традиційний – інструктаж і настановча нарада, в якій взяли участь Вольвин Е.М. – керівник практики від коледжу та Клубочкіна Т.П. – інженер з техніки безпеки. В своїх настановах вони наголосили на важливій передумові для здобувачів освіти формування професійної компетенції в освітньому процесі через виробничу практику.

Практика – це один із ефективних етапів навчання в коледжі, адже саме зараз можна застосувати всі свої теоретичні знання в практичному прояві. Незважаючи на військовий стан в країні, виробнича практика проходить на різних туристичних підприємствах області. Це туристичне підприємство ТОВ «Фірма Надія», готельний комплекс «Оптіма ІФ», ресторани і готелі в Івано-Франківській області, також обласний музей  в місті Івано-Франківськ. На всіх базах практики здобувачів гостинно зустріли, ознайомили з внутрішньою структурою підприємств і графіками відвідувань на весь період. Впевнені, що шість тижнів роботи в ролі практикантів будуть ефективними для формування практичних навиків фахового керівника туристичного підприємства, проєктування теоретичних знань з дисциплін професійного циклу в практичну площину різних секторів туристичної галузі, професійного удосконалення в готельно – ресторанному і музейному менеджменті. Віримо, що важкий період в  Україні  закінчиться, наші здобувачі освіти стануть гідними і ефективними керівниками сфери обслуговування та популяризаторами українського сервісу і гостинності.