Якщо професія це не просто спосіб життя, то ремесло перетворюється на мистецтво

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності.  Прагнення «знайти себе», стати «самим собою», індивідуальністю – неодмінна ознака юності. Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Обираючи професію, стараємося зважити всі «за» і «проти» того чи іншого заняття, що приваблює, «приміряти його на себе».

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться майбутнє. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Саме на актуальності вибору професії наголосили викладачі Івано-Франківського фахового коледжу, перебуваючи з профорієнтаційною метою у Буковецькій гімназії. Зустріч була проведена з випускниками 9 класу. Під час зустрічі присутніх ознайомили з перспективами навчання у коледжі, правилами прийому та пригадали всіх випускників гімназії , які навчалися і зараз навчаються у нашому коледжі.

Дякуємо дирекції гімназії за співпрацю!

Дякуємо Богу і ЗСУ за можливість навчати майбутні покоління!!!