10-го травня студенти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника разом з викладачами фізичного виховання взяли участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Забіг до 10-ти річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України». Забіг був організований управлінням спорту та молодіжної політики облдержадміністрації. Серед запрошених гостей були військові, які також долучились до ранкової пробіжки. Учасники заходу подолали дистанцію 3 км навколо міського озера. Чудова пора року в одному з наймальовничіших місць Івано-Франківська надала всім учасникам позитивного настрою, сил для подальшої роботи і навчання та віри в нашу ПЕРЕМОГУ.