Звітна наукова конференція секції спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

4 квітня 2024 року на спеціальності 241 – «Готельно-ресторанна справа» проводилася конференція, на якій студенти  представили свої доповіді. Обговорювали питання розвитку «Готельно-ресторанної справи», шляхи встановлення. З вітальним словом виступив Василь Іванович Глушко. У конференції взяли участь студенти 2 та 3 курсу, показали відмінні результати у своїх доповідях.

У своїх доповідях розглядали питання, які пов’язані з розвитком готельно-ресторанного бізнесу, з встановленням різних видів туризму на теренах Верховинського району, з використанням штучного інтелекту в готельно-ресторанній справі. В підсумку представили перспективи становлення та розвитку готельно-ресторанної справи в сучасних реаліях.