Cьогодні, 11 березня 2024 р. на спеціальності “Готельно-ресторанна справа” відбувся виховний захід, присвячений 210-й річниці від дня дня народження Тараса Григоровича Шевченка, — “Нам треба голосу Тараса!”
Славетний Кобзар, чиї слова зараз звучать як ніколи пророчо, всесвітньо відомий поет, неймовірно талановитий художник.
Особливо сьогодні, y дні жорстокої загарбницької російсько-української війни, коли вирішується доля незалежності України, існування нашої держави, нам потрібен голос Тараса, його заклик любити Україну, бути готовим стати на її захист, разом молитися за її долю, єднатися у боротьбі з ворогом.
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2024/03/img-80edfd0492b020b44c86e44ce608a105-v.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2024/03/img-b3089b44fb9bcca30d8fc26fcdf49f84-v.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2024/03/img-1cb20cfa92f49dcd6c3ae5c3cb497c58-v.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2024/03/20240311_181638.jpg)