Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» щосереди відвідують басейн

Традиційно заняття фізичної культури впродовж зимового періоду на спеціальності «Готельно-ресторанна справа» проводяться в басейні на території гостинного двору «Згарда» с. Верхній Ясенів.

Заняття проводить викладач вищої категорії Микола Михайлович Плитчук згідно розробленого плану.

Студенти можуть не лише навчитися плавати, але й набути навики безпеки на воді, ознайомитися з різними стилями плавання та  підвищити свою рухову активність.

Усі заняття є дуже цікавими та насиченими. В басейні студенти не тільки покращують свій фізичний стан, але й отримують емоційне задоволення, що є важливо в сьогоднішніх умовах воєнного стану. Молодь – це майбутнє нашої держави, тому дбаємо про її фізичне та психологічне здоров’я!

Власник гостинного двору «Згарда» є активним волонтером з перших днів повномаштабного вторгнення росії в Україну. Напередодні свят він з іншими волонтерами нашого району поїдуть знову на передову, тому студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» також передали гостинці нашим захисникам.

Висловлюємо щиру подяку керівництву гостинного двору «Згарда» за багаторічну співпрацю та розуміння!!!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!