Шаховий турнір на спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

20 грудня 2023 року в Івано-Франківському фаховому коледжі на спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» відбувся турнір з шахів. У шаховому турнірі взяли участь як студенти, так і викладачі даної спеціальності.

Із відкриттям шахових змагань учасників привітав Василь Іванович Глушко, після чого  учасники розпочали шахові баталії.Турнір викликав справжній сплеск емоцій і  минув у приємній та дружній атмосфері. Проявляючи свої найкращі здібності найбільш рейтингові гравці турніру поступово просувалися до вершини турнірної таблиці, водночас гра подекуди дарувала неочікувані результати.

За результатами запеклих, але чесних змагань цього разу перемогу виборов студент ІІ курсу Анатолій Генсецький. Друге місце посів студент ІІ курсу Василь Грималюк. А третє місце виборов студент ІІ курсу Іван Шелюжак.

Щиро вітаємо переможців та учасників турніру і бажаємо нових тріумфів та якнайшвидшої спільної перемоги над російським агресором!