Благодійне декорування гільз від студентів спеціальності “Право”

Благодійне декорування гільз у вигляді вазочок та підсвічників – мистецький креативний захід від студентів юридичного відділення спеціальності «Право»!

Студентки з нашого відділення розмалювали гільзи, надаючи елементам війни нове життя. Ці вироби – не лише символ різдвяної атмосфери, а й нагадування про те, що кожного дня наші воїни ризикують своїм життям заради нашої свободи. В результаті, унікальні вироби, створені нашими талановитими студентами, стануть особливими призами для тих, хто придбає квиток на виставу «Ніч перед Різдвом».

Але це ще не все! Усі зібрані кошти від продажу квитків будуть передані на допомогу Збройним Силам України через благодійну організацію «Свій за свого». Далі буде!