Участь студентів Педагогічного відділення в Регіональному форумі

10 грудня 2023 року представники Педагогічного відділення Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника під керівництвом Ірини Скавінської відвідали Регіональний форум.

Захід зібрав активних представників успішної молоді, які мають цікаві ідеї та шукають шляхи реалізації авторських проєктів у містах та інших населених пунктах.

Під час форуму учасники мали можливість «пропрацювати» ідеї проєктів в командах, послухати цікаві виступи спікерів про молодіжні центри у віддалених громадах. Долучилися до обговорення виступів спікерів щодо функціонування таких проектів, їх важливості. Йшла мова і про актуальність  створення молодіжних рад, розвиток творчих ідей молоді у віддалених громадах. За результатами форуму можна констатувати наступне: студенти набули нових знань про проєктну діяльність, розробку індивідуальних проектів, були активними учасниками даної ініціативи.