Успішні історії наших випускників. Андріан Волгін.

У рамках ініціативи «Успішні історії наших випускників» на Юридичне відділення нашого коледжу завітав Андріан Волгін, випускник Юридичного коледжу 2004 року. Доброволець батальйону «Донбас», учасник бойових дій, громадський активіст, голова ГО «Справедливий Франківськ», депутат Івано-Франківської міської ради 7 скликання. З початком повномасштабного вторгнення Росії повернувся на фронт, де зараз боронить нашу державу. Андріан з радістю відгукнувся на пропозицію зустрічі зі студентами, оскільки, як сам зазначив, перебування у рідних стінах коледжу, де промайнули найкращі роки життя – роки безтурботного юнацтва, для нього велика радість. При цьому з гордістю відзначив, що навчання в коледжі дало йому потужний старт у подальшому житті і навчанні, зокрема під час роботи у міській раді. У своїй розповіді наш гість неодноразово з особливою теплотою підкреслював, що знання, отримані з фахових дисциплін в коледжі, навички активної участі в різних заходах, конкурсах, що проводилися, в активному громадському житті нашого закладу, завжди ставали в нагоді як у подальшому навчанні в університеті, так і в роботі по теперішній час. У зверненні до студентів побажав навчатися майбутньому фаху, бути активними в громадському та волонтерському секторах, а також у студентському самоврядуванні. Студенти, у свою чергу, активно долучилися до дискусії, відкриваючи нові погляди та збагачуючи цю зустріч цікавими запитаннями.

Впевнені, що збереження зв’язку з нашими випускниками допомагає примножувати та продовжувати нашу 25-річну історію. Тож, ми відкриті до подальших зустрічей та сподіваємося, що разом писатимемо нові сторінки історії студентського життя спеціальності «Право» на Юридичному відділенні нашого коледжу!