Тренінг з надання домедичної допомоги

В умовах воєнного стану знання основ домедичної допомоги є обовʼязковим. Адже чітке розуміння алгоритму дій в екстренній ситуації допоможе врятувати життя!
Сьогодні студентки Івано-Франківського фахового коледжу спеціальності «Дошкільна освіта» мали можливість отримати необхідні знання з правил накладання турнікету та проведення серцево-легеневої реанімації.
Тренінг з надання домедичної допомоги провели студентки Івано-Франківського фахового медичного коледжу разом із завідувачем відділення навчально-виробничої практики – Гловʼяком Віталієм Григоровичем.
Оскільки під час заняття почалась повітряна тривога, то навчання проходило в укритті.
Щиро дякуємо тренерам та директору Івано-Франківського фахового медичного коледжу Бульбуку Олександру Івановичу за можливість отримати такі необхідні знання.