Веселі та кмітливі на юридичному відділенні!

Уявити веселого студента без винахідливості просто неможливо, а винахідливий студент, як правило, рідко перебуває у смутку. Суворі реалії наших буднів ніяк не можуть впоратися з натиском і енергією цілеспрямованої студентської молоді. КВК є ідеальним місцем для талановитих і амбіційних студентів, які бажають розвивати свої здібності та долучатися до різноманітних творчих проектів. Веселі та креативні студенти юридичного відділення взяли участь в КВК, присвяченому Міжнародному дню студента на тему: «Студентське життя».

Свою творчу майстерність перед глядачами цього року продемонстрували чотири неперевершені команди: команда «СпецНаз» (спеціальність «Право», 2 курс), команда «Мамині Малинки» (спеціальність «Право», 3 курс), команда «Дємбєля» (спеціальність «Право», 4 курс) і команда «Професіонали» (спеціальність «Туризм», 2-3 курси).

Номери студентів оцінювали члени журі: Павелко Роксолана Олегівна, Савчин Наталія Вячеславівна, Калина Ліля Ігорівна, Вольвин Елла Михайлівна та Кузюк Людмила Ярославівна. Творчим керівником та  наставницею  команд  традиційно була Малиновська Ірина Володимирівна.

Під час виступів команд в залі панувала творча атмосфера та лунав веселий сміх, всі отримали неймовірне задоволення та заряд енергії від виступів.

Перемогла в цьому році збірна команда спеціальності «Туризм»  «Професіонали». Відповідно,  команда «Дємбєля» посіла 2 місце, а команди «СпецНаз» та «Мамині Малинки» отримали 3 місце.

Цей захід також носив благодійний характер – всі зібрані кошти будуть передані на Збройні Сили України.

Бажаємо всім учасникам успіхів у творчих проявах та подальших перемог!