«Що люблять читати знаки Зодіаку»

Студенти спеціальності «Право» Юридичного відділення нашого коледжу стали учасниками виставки-інсталяції «Що люблять читати знаки Зодіаку», організованої до Дня студента завідувачкою сектору Наукової бібліотеки ПНУ Людмилою Кузюк. Також з нагоди цього свята у читальному залі Навчально-наукового юридичного інституту було проведено арт-колаж «Книжковий подарунок для студента». Присутні мали змогу дізнатися з книжкового гороскопу, що подарувати друзям – фентезі, детектив чи любовні романи. А можливо й науково-популярну книгу. Було цікаво, креативно та затишно. Студенти активно ділилися своїми книжковими вподобаннями, а також інформацією щодо молодіжної сучасної літератури.

«Бажаємо нашим студентам бути вільними від стандартів суспільства, незалежними від чужих думок, чесними перед собою і людьми. Несіть оточуючим світле почуття любові до життя і прагнення стати якнайкращою повноцінною особистістю, щоб гідно нести звання «студента». Залишайтеся завжди впевнені в собі. Успіхів вам!»

Сердечно дякуємо Людмилі Ярославівні за привітання, а також за щирі, відверті емоції!