Відстояли Гідність та Свободу, здолаємо супостата!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Це свято в Україні встановлене на честь двох переможних революцій: Помаранчевої та Революції Гідності. Остання ж розпочалась 10 років тому з Євромайдану, який перетворився зрештою в Революцію Гідності або Європейську революцію. Це був масовий демократичний протестний рух на підтримку європейської інтеграції України, що розпочався в листопаді 2013 р., переріс у народне повстання проти кримінально-олігархічного режиму Віктора Януковича і призвів до його повалення в лютому 2014 р. З іншого боку, він зумовив розгортання російської збройної агресії проти України, щоби завадити нашій державі вийти з-під московських впливів.

З нагоди 10-ї річниці від початку Революції Гідності студенти групи ПО-25 Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника пропонують переглянути підготовлену ними відеороботу на тему «Відстояли Гідність та Свободу, здолаємо супостата!».