Львів – місто, яке неможливо не полюбити, адже кожен знайде щось особливе для себе. Завітавши до Львова хоч одного разу, в нього хочеться повертатися знову і знову.
Для студентів та викладачів коледжу вже стало доброю традицією щороку восени відвідувати це славне, унікальне, цікаве, таємниче, красиве місто. Цьогоріч з нагоди Міжнародного дня студентів організовано чергову екскурсію до Львова. Незважаючи на дощ, студенти отримали неймовірну насолоду і задоволення від подорожі.Дорогі студенти, бажаємо мріяти, творити, будувати амбітні плани, а викладачі коледжу та ваші академнаставники завжди підтримають та допоможуть!
Для студентів та викладачів коледжу вже стало доброю традицією щороку восени відвідувати це славне, унікальне, цікаве, таємниче, красиве місто. Цьогоріч з нагоди Міжнародного дня студентів організовано чергову екскурсію до Львова. Незважаючи на дощ, студенти отримали неймовірну насолоду і задоволення від подорожі.Дорогі студенти, бажаємо мріяти, творити, будувати амбітні плани, а викладачі коледжу та ваші академнаставники завжди підтримають та допоможуть!
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/11/img-1838713d2eaa0d891d71393b8b77e856-v.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/11/20231117_140818-1-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/11/170021659812693-1-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/11/20231117_141706-1-scaled.jpg)