«Асертивна комунікація: гра в асоціації»

«Асертивна комунікація: гра в асоціації» – захоплююча подорож у світ спілкування та інноваційних технологій.

Заняття з ораторської майстерності «Асертивна комунікація: гра в асоціації» традиційно проводить зі студентми другого курсу спеціальності Право Ірина Малиновська. Асертивна комунікація допомагає покращити взаєморозуміння, зменшити конфлікти та розвивати здорові відносини з оточуючими людьми. Під час цього заняття студенти познайомилися з концепцією асертивної комунікації та її важливістю в сучасному світі. Завдяки інноваційним технологіям впроваджували ці принципи в реальному часі, що додало новітності та динаміки в освітній процес.

«Гра в асоціації» є неймовірно ефективним інструментом для розвитку креативного мислення та вміння швидко реагувати на різноманітні ситуації. Це дозволяє відчути емоційний зв’язок зі всіма учасниками заняття та поглибити розуміння ефективного спілкування. Проведення заняття у вигляді практикуму-гри дає змогу студентам засвоїти нові техніки та навички, які можна застосувати в різних сферах життя. Це заняття не лише розвинуло навички майбутніх юристів з управління комунікаціями, але й надихнуло досліджувати більше інноваційних методів для підвищення ефективності спілкування.