Зустріч з відомим українським поетом Анатолієм Кичинським

Напередодні Дня української мови та писемності студенти спеціальності «Дошкільна освіта»  Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ імені Василя Стефаника  разом із викладачкою Оленою Скиданчук мали змогу відвідати творчу зустріч із Анатолієм Кичинським.

Відомий український поет народився 4 квітня 1950 року в селі Преображенці Чаплинського району на Херсонщині.

Поет є членом Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників, Міжнародної асоціації письменників і публіцистів та почесний член Національної спілки художників України.

Анатолій Кичинський широко представлений у часописах та антологіях не лише українському читачеві, а й зарубіжним шанувальникам поезії у перекладах багатьма мовами світу.

Анатолій Кичинський — лауреат літературних премій ім. Іллі Кулика (1977 р., за кн. “Вулиця закоханих дерев”), Павла Усенка (1983 р., за кн. “Землі зелена кров”), Бориса Нечерди (2000 р., за кн. “Жива і скошена тече в мені трава”), Тараса Мельничука (2012 р.) та Національної премії України ім. Тараса Шевченка (2006 р., за кн. “Пролітаючи над листопадом” і “Танець вогню”).

Поет – учасник численних письменницьких форумів та фестивалів. Лауреат Міжнародного академічного рейтингу популярності “Золота Фортуна” (2002 р.), Міжнародного фестивалю поезії “Київські лаври” (2006 р.) та Міжнародного поетичного фестивалю “Слов’янські обійми” (Болгарія, 2008 р.). Нагороджений медаллю “Незалежність України” (2005 р.).

Щиро дякуємо організаторам за таку цікаву зустріч!