Відвідини краєзнавчого музею

Як можна цікаво вивчати історію та культуру свого краю?

Студентки 2 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта можуть впевнено відповісти – відвідувати захоплюючі експозиції Івано-Франківського краєзнавчого музею.

13 жовтня на заняттях з дисципліни «Мистецтво» групи ДО-21, ДО-22, ДО-23 та ДО-24 мали змогу завітати до визначного наукового та культурно-освітнього закладу Прикарпаття та оглянути вражаючі виставки й експонати відділів природи, історії, народного мистецтва та археології.

Екскурсія була неймовірно цікавою й пізнавальною, наповненою яскравих вражень! Студентки ознайомилися з археологічними пам’ятками доби Київської Русі та Галицько-Волинської держави, багатою колекцією стародруків, іконами XVII-XIX ст., різноманітними виробами декоративно-ужиткового мистецтва.

Організацією процесу керувала викладач навчальної дисципліни Бей Ірина.

Запрошуємо всіх охочих відкривати та вивчати щось нове й незвідане, досліджувати красу свого культурного минулого й відвідувати музеї Прикарпаття!