Разом навчаємось, разом відвідуємо культурні заходи за участі професійних музичних колективів нашого улюбленого міста Івано-Франківська. Студенти четвертого курсу спеціальності 013 Початкова освіта у супроводі викладача Федорків О.П. відвідали музичний перформанс «З піснею до Перемоги» муніципального камерного хору «Галицькі передзвони» в середмісті Івано-Франківська. До репертуару колективу входять твори українських і зарубіжних композиторів-класиків, сучасна музика, духовні твори, українські народні пісні, пісні народів світу. Важливе місце в репертуарі хору посідають твори композиторів Прикарпатського регіону, які звучали під час означеного дійства.
З піснею до Перемоги!
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/10/img-814462d9c7ff060a35d03bea7b6ad8b8-v-768x1024.jpg)