В рамках відзначення Дня бібліотек студенти 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта мали можливість відвідати Обласну універсальну наукову бібліотеку імені Івана Франка. На зустріч зі студентами був запрошений заслужений артист України, актор Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Олексій Гнатковський. В ході зустрічі відомий актор надав корисні поради відповідно до тем вивчення дисципліни «Основи сценічного та екранного мистецтва», привідкрив завісу театральної майстерності. Зустріч пройшла у надзвичайно творчій атмосфері. Мистецькі посиденьки вдалися на славу!
Мистецькі посиденьки
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/10/img-354f0b14d8888e8db074377a00f5a9bc-v-1024x768.jpg)