Знайомство першокурсників з бібліотекою

Студенти-першокурсники спеціальності «Туризм» разом з викладачкою Іриною Чмелик провели ознайомчу екскурсію в Івано-Франківську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Івана Франка. Працівники відділу літератури з питань мистецтва детально розповіли про кожен з відділів, особливості їхньої роботи, різноманітні культурні, наукові та інші заходи, що відбуваються в бібліотеці. Студенти побачили низку тематичних виставок з фондів бібліотеки, зокрема й виставку туристичних путівників, де представлена визначна культурна спадщина України, виставку видань про російсько-українську війну, виставку до дня бібліотек, нових надходжень з питань мистецтва та історичних краєзнавчих видань. Сподіваємося, бібліотека стане не лише важливим, а й цікавим місцем проведення дозвілля нашої молоді.