З днем дошкілля!

Шановні колеги, викладачі, студенти! Сердечно вітаємо вас із Всеукраїнським днем дошкілля!!! Це свято – особлива нагода згадати, наскільки важливе і відповідальне завдання стоїть перед нами – виховання дітей. Адже діти – це наша найцінніша скарбниця та найважливіше досягнення, а виховання – це, мабуть, найвища форма мистецтва, і від неї залежить майбутнє України. Відділення дошкільної освіти Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ імені В.Стефаника відіграє важливу роль у формуванні майбутніх вихователів. Ми впливаємо на майбутнє країни через освіту і виховання! Зичимо всім натхнення, тепла та здоров’я у нашій надзвичайно важливій роботі! Нехай наша праця буде наповнена турботою, розумінням та невичерпним ентузіазмом! Слава Україні!!!