Легенда, що надихає

Справжньою подією в українському кінематографі стала поява кінострічки режисера Олеся Саніна «Довбуш». І хоча прокат стрічки майже завершено, студенти груп ДО-11, ДО-22 та ПМ-22 разом із викладачками Марією Багрій та Наталією Надурак ще встигли насолодитися неперевершеною акторською грою та видовищністю. Перегляд яскраво екранізованої легенди про українського героя, який бореться за незалежність своїх людей проти загарбників, безсумнівно, викликає велику палітру емоцій в умовах сьогодення. Справжнє диво, що ця стрічка не тільки змогла з’явитися, а й стала наймасштабнішим українським історичним фільмом. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. «Гідність або забуття» – девіз актуальний сьогодні як ніколи. Як глядачі, ми опинилися у захопливій пригоді серед карпатських лісів, з елементами гумору та екшену. Розкішні костюми та адаптована мова героїв фільму на гуцульський лад (за що окреме спасибі письменнику Василю Карп’юку) дозволили поринути у XVIII ст. Неймовірний фільм. Я пишаюсь бути українкою! Слава українському народу, нашому вільному та незламному духу!
Студентка групи ДО-22 Ірина Пирожук