До уваги штатних педагогічних працівників Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

«31» серпня 2023 року в актовій залі за адресою Бандери, 1 о 10.00 відбудеться засідання Педагогічної ради!

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Засідання Педагогічної ради №5 від 31 серпня 2023 року

ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж

Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»

1. Пропідсумки вступної кампанії 2023 року та завдання колективу щодоформування якісного контингенту студентів коледжу (Доповідач: директор коледжу, голова приймальної комісії Москаленко Ю.М.).
  2. Про організацію освітнього процесу у 2023-2024 н. р.(Доповідач: заступник директора з навчально-виховної роботи Полякова Т.В.).
  3. Різне.

3.1. Про заходи щодо безпечної організації освітнього процесу (Доповідач: директор коледжу Москаленко Ю.М.).

3.2.1. Про затвердження Положення про організацію освітнього процесу у Відокремленому структурному підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».

3.2.2. Про затвердження Положення про екзаменаційну комісію у Відокремленому структурному підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».

3.2.3. Про затвердження Положення про курсовий проєкт у Відокремленому структурному підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».

3.3. Про визнання результатів підвищення кваліфікації (Доповідач: методист коледжу Гавадзин О.Я.).

3.4. Про проведення Дня знань (Доповідач: викладач, культорганізатор Павелко Р.О.).

3.5. Про атестацію 2023-2024 рр. (Доповідач: директор коледжу Москаленко Ю.М.).

Участь штатних працівників у засіданні Педагогічної ради коледжу обов’язкова!

Адміністрація коледжу