Настановча нарада з питань організації та проведення виробничої практики студентів 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»

2 червня 2023 року відбулась настановча нарада з питань організації та проведення виробничої практики студентів  2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та проінформувала студентів про їх керівника-методиста від коледжу.

Керівник-методист практики Максим’юк Наталія Миколаївна провела вступний інструктаж з техніки безпеки, а також підкреслила про важливість дотримання правил поведінки у разі надзвичайної ситуації в умовах  воєнного стану. Ознайомила студентів з методичними рекомендаціями та програмою виробничої практики, документацію, яка повинна бути сформована та подана на захисті виробничої практики.