Методичне об’єднання завідувачів відділень денної та заочної форми навчання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області

25 травня  відбулося онлайн – засідання методичного об’єднання завідувачів відділень денної та заочної форм навчання закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області.

Завідувачі відділень мали можливість обмінятися досвідом роботи щодо взаємодії всіх учасників освітнього процесу в умовах сучасних викликів.

З презентацією доповіді “Співпраця зі стейкхолдерами з питань удосконалення професійної підготовки та працевлаштування випускників” виступила завідувач Відділення дошкільної освіти – Оксана Сидорук.

Також обговорювалися актуальні проблеми сьогодення:

• Спільна робота з практичним психологом зі створення сприятливих

психологічних умов для учасників освітнього процесу

• Взаємодія з органами студентського самоврядування з проблем

соціального захисту студентів

У роботі семінару також брали участь завідувачі відділень нашого коледжу: Людмила Ликтей  (завідувач педагогічного відділення), Іванна Наконечна (завідувач юридичного відділення).

Зустріч відзначилася ефективністю та плідною співпрацею учасників.