Участь у конкурсі та олімпіаді з правознавства.

На базі Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося нагородження призерів та учасників ІV онлайн-олімпіади з правознавства та IV конкурсу правничих творів-есе серед учнів закладів загальної середньої освіти та студентів 1-2 курсів фахових коледжів. Учасниками цього дійства були й студенти нашого коледжу під керівництвом спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста Ірини Малиновської.

Це була чудова можливість перевірити свої знання з правознавства.

У результаті,

студентка Бундзяк Богдана отримала диплом III ступеня на конкурсі учнівських творів-есе з правової тематики та диплом II ступеня на онлайн-олімпіаді з правознавства;

студентка Гайдич Надія отримала  диплом III ступеня на конкурсі учнівських творів-есе з правової тематики;

студентка Лазорик Тетяна отримала диплом II ступеня на конкурсі учнівських творів-есе з правової тематики;

студентка Годз Марʼяна отримала диплом IIІ ступеня на онлайн-олімпіаді з правознавства.

Вітаємо наших переможців!