27 квітня 2023року відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Хімія і технології: теоретичні та практичні аспекти» в онлайн режимі. Метою конференції є обмін ідеями, досвідом та обговорення актуальних питань розвитку хімічної науки.

Доповідачами було підкреслено важливість розвитку хімічних технологій у важливих сферах людської діяльності, а саме фармації, медицини, екології, енергетиці, матеріалознавстві, харчовій промисловості та інших.
Тематичні напрямки конференції:
1. Біотехнології в фармації та медицині.
2. Хімічні аспекти технології косметичних засобів.
3. Органічна хімія та хімія природних сполук.
4. Стандартизація лікарських засобів та їх фармацевтичний аналіз.
5. Наноматеріали та нанотехнології.
6. Інноваційні технології в хімічній, легкій та харчовій промисловостях .
7. Хімія у військовій справі.
8. Хімія та охорона довкілля.
Наш коледж гідно представляли студентка першого курсу спеціальності “Прикладна математика”- Зоріна Анастасія з наставником, викладачем-методистом дисципліни “Хімія” – Петращук Оксаною Петрівною