Про кроки до успіху на зустрічі в Клубі успішних людей у професії спеціальності «Дошкільна освіта»

4 травня 2023 року для студенток ІІ курсу та майбутніх абітурієнтів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» була зорганізована онлайн-зустріч із випускниками Івано-Франківського фахового коледжу, а сьогодні успішними і щасливими людьми, закоханими у свою професію (учасниці Клубу успішних людей у професії).

Організатори заходу: директор коледжу Юрій МОСКАЛЕНКО, завідувач відділення дошкільної освіти Оксана СИДОРУК, голова циклової комісії професійно-практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта» Оксана СЕЛЕПІЙ, викладач фахових дисиплін Ірина БЕЙ.

Слід зазначити, що цю форму роботи зорганізовано й проведено з метою інформування абітурієнтів про нашу спеціальність, а для другокурсниць – задля вибору додаткової кваліфікації на майбутні роки навчання в коледжі та перспективи подальшого працевлаштування.

Учасниці Клубу успішних людей у професії:

1. Марина АНДРУХОВИЧ (МАКСИМЧУК) – заступник начальника відділу освіти Ворохтянської ТГ;
  2. Христина МАКСИМЕЦЬ (АБРАМ) – директор Перегінського ЗДО «Едельвейс»;
  3. Вікторія БАЧИНСЬКА – соціальний педагог благодійної організації «Карітас»;
  4. Соломія ШОЛОПАК– вихователь Перегінського ЗДО «Едельвейс»;
  5. Оксана ГОНСЬКА (СВИРИДА) – вихователь логопедичної групи Калуського ЗДО «Червона шапочка», вчитель-логопед в ЗШ;
  6. Ірина ХОДОВИЦЬКА (СТЕФІНІВ) – фасилітатор в «Дитячому просторі», громадська організація «СТАН», місто Бурштин;
  7. Леся ГАНДЗЮК – асистент вихователя ЗДО №11 «Пізнайко» міста Івано-Франківська;
  8. Ангеліна ВАКІЙ (БОРНАК) – вихователь Тереслявського ЗДО,  –

розповіли про мотивацію, досягнення, про успіх у професії, в роботі, в житті. Під час невимушеного спілкування-спогадів наші гості («вчорашні» студентки) зауважили про важливість навчання в закладі, про перші дні в професії, про фахове становлення, про перші родзинки досвіду.

Основний меседж від наших випускниць:

УСПІХ ЗДОБУВАЄ ТОЙ, ХТО ДО НЬОГО ГОТУЄТЬСЯ,

і «стартову» базу знань і навичок до успіху вони здобули в нашому

«ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ»