Підвищення кваліфікації

З 1 по 4 лютого 2023 року викладачі ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» мали змогу пройти курси підвищення кваліфікації педагогічних (науково-педагогічних) працівників закладів фахової передвищої та вищої освіти «Професійний розвиток викладача в умовах воєнного стану» на базі Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem». Усього охоплено було 100 осіб. Курси відбулися у форматі онлайн з використанням відеоконференцзв’язку Cisco Webеx.
Спікерами виступили директорка Центру, докторка педагогічних наук, професорка Олена Будник, докторка педагогічних наук, професорка Інна Червінська, докторка педагогічних наук, професорка Вікторія Стинська, докторка філологічних наук, професорка Тетяна Качак, докторка психологічних наук, професорка Любов Пілецька, кандидатка педагогічних наук, доцентка Катерина Фомін, кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Близнюк, кандидатка біологічних наук, доцентка Вікторія Гнєзділова, кандидат технічних наук Михайло Котик.
Предметом обговорення були надзвичайно актуальні питання про інновації в освіті, про виклики, перед якими зіткнулися сучасні педагоги в умовах воєнного стану. Практико зорієнтовані тренінгові  заняття сприятимуть ефективній організації навчання студентів і підвищенню професійно-педагогічної майстерності.
Під час проведення курсів значна увага приділялася вивченню педагогічних можливостей сервісу Kanva, програмному забезпеченню для роботи з проєктами, рефлексії як етапу навчального заняття, кейс-методу, інтелект-картам як інструменту візуалізації, прийомам проведення студентських дебатів, іммерсивному навчанню, освітнім практикам подолання кібербулінгу, психологічній резильєнтності педагогічного працівника в умовах війни тощо.
Щиро дякуємо команді висококваліфікованих професіоналів! З нетерпінням чекаємо подальшої співпраці!