Звіт директора коледжу

Відповідно до Статті 35 п.6 Закону України «Про фахову передвищу освіту», Положення про ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» 31.01.2023 року о 8.45 відбувся звіт директора колежу Москаленка Ю.М. перед членами трудового колективу «Про реалізацію стратегії розвитку Івано-Франківського фахового коледжу за 2022 рік».

У ході звіту директором було проаналізовано роботу за 2022 рік, детально охарактеризовано усі ланки роботи коледжу та його структур, розставлено пріоритети щодо реалізації стратегії розвитку закладу освіти. В обговоренні доповіді взяли участь викладачі коледжу, голови ЦК, голова профспілки та студентський актив. Звіт обговорено та позитивно схвалено членами Зборів трудового колективу.

Детально зі звітом директора колежу Москаленка Ю.М. «Про реалізацію стратегії розвитку Івано-Франківського фахового коледжу за 2022 рік» можна ознайомитися на офіційному сайті закладу, скориставшись таким маршрутом:

Головна       Про коледж       Керівництво коледжу        Звіти директора коледжу.