Захист виробничої практики на спеціальності “Право”

Виробнича практика покликана сприяти формуванню фахівця-правознавця, який повинен мати глибоку наукову і належну практичну підготовку, бути вмілим організатором, здатним на практиці застосовувати теоретичні знання, на високому теоретичному рівні забезпечувати реалізацію принципів правової держави.

20 червня 2022 року свої знання, здобуті під час проходження виробничої практики, демонстрували студенти четвертого курсу спеціальності «Право».

Для студентів практика стала завершальним етапом підготовки молодшого спеціаліста і дала змогу закріпити теоретичні знання, які вони отримали під час навчання і набути практичних навиків роботи по спеціальності.

Базами практик для майбутніх правників стали районні та окружний Адміністративний суди, Управління виконавчої служби, адвокатські об’єднання, підрозділи національної поліції, підприємства, установи, організації, де є потреба в застосуванні правових знань.

Матеріали, надані студентами на захисті, свідчать про успішне проходження практики та виконання поставлених перед практикантами завдань.