Настановча нарада щодо організації та проведення навчальної практики студентами IІ курсу спеціальності «Право»

6 червня 2022 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення навчальної практики студентами IІ курсу  юридичного відділення ,спеціальності «Право».

Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, котра ознайомила студентів із наказами щодо організації та проведення практики, здійснила розподіл студентів по базах практики.

Керівник-методист практики Малиновська І.В. провела вступний інструктаж з техніки безпеки та ознайомила студентів з методичними рекомендаціями щодо навчальної  практики та  формами звітності

Для студентів це перша практика ,а тому бажаємо їм отримати максимум практичних знань та вмінь, а також зробити ще один крок до здобуття своєї майбутньої професії.